2019. március 23., szombat
Térkép kereső
Hírek
Események
< >
Dokumentumok
Támogatóink

Védőnői szolgálat

A tanácsadások rendje

Név

Wittmann Ildikó

Zirc I.

Petrovics Ilona

Zirc II.

Klauszné Jely Zsuzsanna

Zirc III.

Sziládi Jánosné

Zirc IV.

Önálló csecsemőtanácsadás

Minden kedd

11-13 óra

Minden csütörtök

10-12 óra

Minden hétfő

11-13 óra

Minden szerda

15-17 óra

Önálló várandóstanácsadás

Minden kedd

13-15 óra

Minden csütörtök

8-10 óra

Minden hétfő

13-15 óra

Minden szerda

13-15 óra


Védőnői körzetek utcajegyzéke  

Wittmann Ildikó I.-es körzet

Petrovics Ilona II.-es körzet

Klauszné Jely Zsuzsanna

III.-as körzet

Sziládi Jánosné

IV.es körzet

Borzavár

Ménesjárás
Pálihálás
Porva
Szépalma
Tündérmajor

 

Ady E. u.

Akácfa u.

Bajcsy- Zs. u.

Borzavári u.

Deák u.

Eötvös u.

Erzsébet  Krné.u.

Hunfalvi P. u.

József A. u.

Kálvária u.

Kinizsi u.

Kórház u.

Kőrisfa u.

Kőrösi Cs. S. u.

Luksz S. u.

Malom u.

Rákóczi tér

Reguly u.

Szikla u.

Vak Bottyán u.

Alsópere

Eplény

Eplény erdészház

Felsőpere

Kökényesi erdészház

Olaszfalu

 

Arany J. u.

Bakonybéli u.

Bartók B. u.

Béke u.

Békefi u.

Berek u.

Háromhegyi u.

Kodály Z. u.

Köves J. u.

Liszt F. u.

Munkácsy u.

Pacsirta u.

Rómer F. u.

Som u.

Tölgyfa u.

Thury Gy.u.

Viola u.

Wathay u.

Akli

Lókút
Nagyesztergár
Óbánya
Szarvaskút

 

Árpád u.

Bányász u.

Batsányi u.

Csikász köz

Egry u.

Erdész u.

Erdőalja u.

Faller J. u.

Fenyőfa u.

Gábor Á.u.

Hűség u.

Kisfaludi köz

Nagy L. u.

Pápai u.

Petőfi S. u.

Selmeczi u.

Simon I. u.

Széchenyi u.

Szeptember 6. u.

Vadász u.

Vitális u.

Kardosrét

 

Alkotmány u.

Állomás u.

Bercsényi u.

Ciklámen u.

Damjanich u.

Fáy u.

Gyóni G.u .

Hóvirág u.

Jókai u.

Kertész u.

Kossuth u.

Köztársaság u.

Lóczy u.

Március 15. tér

Metsző

Park u.

Pázmándy u.

Péch A. u

Pintérhegyi u.

Pipacs u.

Postásüdülő

ROBIX

Ságvári u.

Szabadság u.

Táncsics u.

Tőzike u.

Vasút sor

Vasútállomás

Vasvári u.

14.-es őrház

III. Béla u.

Önálló védőnői tanácsadás:

Zirc I.-es körzet:        Wittmann Ildikó  Kedd: 13-15 óra

Zirc II.-es körzet:      Petrovics Ilona Csütörtök: 8-10 óra

Zirc III.-as körzet:     Klauszné Jely Zsuzsanna Hétfő:13-15 óra

Zirc IV.-es körzet:     Sziládi Jánosné  Szerda: 13-17 óra